2020-01-27Óra típus
08:00
09:00
Alakformáló
kboglárka

09:00
10:00
Spinning
Szatyi

17:00
18:00
Tartásjavító gerinctréning
Kari

18:00
19:00
Spinracing
Kari

18:00
19:00
Alakformáló
Bea

19:00
20:00
TRX
Kari

19:00
20:00
Full body
Viki

19:00
20:00
Pilates
Bea

20:00
21:00
Zumba
Andris

20:00
21:30
Fitbox
Imre


2020-01-28Óra típus
08:00
09:00
Köredzés
cnikolett

09:30
11:00
Pilates
Kriszti

10:00
11:00
Baba
mama torna
Bagoly

11:00
12:00
Kismama torna relaxációval
Bagoly

17:30
19:00
Jóga
Andi

18:00
19:00
Spinning
Bea

19:00
20:00
Crosstréning
Viki
Attila

19:00
20:00
Turbo Box
Bea

19:00
20:00
Kritikus zónák
Ági


2020-01-29Óra típus
07:00
08:00
Alakformáló
kboglárka

08:00
09:00
Dance
step
kboglárka

17:00
18:00
Piloxing
Bea

18:00
19:00
TRX
Kari

19:00
20:00
Full body
Viki

19:00
20:00
Jóga
cgyörgy

19:00
20:00
Alakformáló
Kari

20:00
21:00
Spinracing
Kari

20:00
21:00
Zumba
Andris


2020-01-30Óra típus
08:00
09:00
Köredzés
cnikolett

09:30
11:00
Pilates
Szatyi

10:00
11:00
Baba
mama torna
Bagoly

11:00
12:00
Kismama torna relaxációval
Bagoly

17:00
18:00
Tartásjavító gerinctréning
Kari

17:30
19:00
Hot jóga
Andi

18:00
19:00
Alakformáló
Kari

19:00
20:00
Crosstréning
Viki
Attila

19:00
20:00
Spinracing
Kari

19:00
20:00
Alakformáló
Ági


2020-01-31Óra típus
07:00
08:00
Dance
step
kboglárka

08:00
09:00
Alakformáló
kboglárka

09:00
10:30
Jóga
cgyörgy

17:00
18:00
Has
fenék
comb
Bea

18:00
19:00
Spinning
Bea

18:00
19:30
TRX
Kari

19:00
20:00
Full body
Viki

19:30
20:30
Csípőnyújtó és vállnyitó jóga
Andi

20:00
21:30
Fitbox
Imre


2020-02-01Óra típus
09:00
10:00
Spinning
Bea

09:00
10:30
Alakformáló
Ági

10:00
11:30
Crosstréning
Viki
Attila

16:00
17:00
Piloxing
Bea


2020-02-02Óra típus
09:00
10:30
Alak + Streching
Kriszti


2020-02-03Óra típus
07:00
08:00
Dance
step
kboglárka

08:00
09:00
Alakformáló
kboglárka

09:00
10:00
Spinning
Szatyi

17:00
18:00
Tartásjavító gerinctréning
Kari

18:00
19:00
Spinracing
Kari

18:00
19:00
Alakformáló
Bea

19:00
20:00
TRX
Kari

19:00
20:00
Full body
Viki

19:00
20:00
Pilates
Bea

20:00
21:00
Zumba
Andris

20:00
21:30
Fitbox
Imre


2020-02-04Óra típus
08:00
09:00
Köredzés
cnikolett

09:30
11:00
Pilates
Kriszti

10:00
11:00
Baba
mama torna
Bagoly

11:00
12:00
Kismama torna relaxációval
Bagoly

17:30
19:00
Jóga
Andi

18:00
19:00
Spinning
Bea

19:00
20:00
Crosstréning
Viki
Attila

19:00
20:00
Turbo Box
Bea

19:00
20:00
Kritikus zónák
Ági


2020-02-05Óra típus
07:00
08:00
Alakformáló
kboglárka

08:00
09:00
Dance
step
kboglárka

17:00
18:00
Piloxing
Bea

18:00
19:00
TRX
Kari

19:00
20:00
Full body
Viki

19:00
20:00
Jóga
cgyörgy

19:00
20:00
Alakformáló
Kari

20:00
21:00
Spinracing
Kari

20:00
21:00
Zumba
Andris


2020-02-06Óra típus
08:00
09:00
Köredzés
cnikolett

09:30
11:00
Pilates
Szatyi

10:00
11:00
Baba
mama torna
Bagoly

11:00
12:00
Kismama torna relaxációval
Bagoly

17:00
18:00
Tartásjavító gerinctréning
Kari

17:30
19:00
Hot jóga
Andi

18:00
19:00
Alakformáló
Kari

19:00
20:00
Crosstréning
Viki
Attila

19:00
20:00
Spinracing
Kari

19:00
20:00
Alakformáló
Ági


2020-02-07Óra típus
07:00
08:00
Dance
step
kboglárka

08:00
09:00
Alakformáló
kboglárka

09:00
10:30
Jóga
cgyörgy

17:00
18:00
Has
fenék
comb
Bea

18:00
19:00
Spinning
Bea

18:00
19:30
TRX
Kari

19:00
20:00
Full body
Viki

19:30
20:30
Csípőnyújtó és vállnyitó jóga
Andi

20:00
21:30
Fitbox
Imre


2020-02-08Óra típus
09:00
10:00
Spinning
Bea

09:00
10:30
Alakformáló
Ági

10:00
11:30
Crosstréning
Viki
Attila

16:00
17:00
Piloxing
Bea


2020-02-09Óra típus
09:00
10:30
Alak + Streching
Kriszti


2020-02-10
 Nincs óra az adott napon, vagy még nincs feltöltve az órarend!