2020-09-29Óra típus
19:00
20:00
Spinning
Nagy Sándor

19:00
20:30
Kettle&Cross
Csercsics Richárd


2020-09-30Óra típus
18:00
19:00
Tesi Óra (köredzés)
Kriszti

18:00
19:00
Cross Training
Csercsics Richárd

19:00
20:00
Full Body Training
Kriszti

19:10
20:10
Spinning
Fekete Timi

20:00
21:00
Kettle&Cross
Csercsics Richárd


2020-10-01Óra típus
16:45
18:00
Fit workout
Keszei Zsuzska

17:00
18:00
Walkenergie
Németh
Szandi Kata

17:00
18:00
SpinRacing
Horváth Hajni

18:00
19:00
TRX
Samu Krisztina

18:00
19:00
Functional Training
Csercsics Richárd

18:00
19:00
SpinRacing
Horváth Hajni

19:00
20:00
Spinning
Nagy Sándor

19:00
20:30
Kettle&Cross
Csercsics Richárd


2020-10-02Óra típus
18:00
19:00
Kettle&Cross tabata
Lócsi István

19:00
20:00
Full Body Training
Kriszti

19:00
20:00
Spinning
Fekete Timi

20:00
21:00
Kettle&Cross tabata
Csercsics Richárd


2020-10-03Óra típus
09:00
10:00
TRX
Samu Krisztina

09:00
10:00
Ninja Kids
Vincze Gergely

10:00
11:00
Ninja Kids
Vincze Gergely

11:00
12:00
Ninja Kids
Vincze Gergely


2020-10-04Óra típus
14:00
14:15
Relax percek
Németh János

15:00
15:15
Kókuszolajos kávés
sós
Németh János

16:00
16:15
Citrusos felfrissülés
Németh János

17:00
17:15
Mézes bőrápolás
Németh János

18:00
18:15
Megérkezés a pokolba
Németh János


2020-10-05Óra típus
17:00
18:00
Walkenergie
Németh
Szandi Kata

17:00
18:00
SpinRacing
Horváth Hajni

18:00
19:00
Tesi Óra (köredzés)
Kriszti

18:00
19:00
Cross Training
Csercsics Richárd

19:00
20:00
Full Body Training
Kriszti

19:10
20:10
Spinning
Fekete Timi

20:00
21:00
Kettle&Cross
Csercsics Richárd


2020-10-06Óra típus
16:45
18:00
Fit workout
Keszei Zsuzska

17:00
18:00
SpinRacing
Horváth Hajni

18:00
19:00
TRX
Samu Krisztina

18:00
19:00
Functional Training
Csercsics Richárd

19:00
20:00
Spinning
Nagy Sándor

19:00
20:30
Kettle&Cross
Csercsics Richárd


2020-10-07Óra típus
18:00
19:00
Tesi Óra (köredzés)
Kriszti

18:00
19:00
Cross Training
Csercsics Richárd

19:00
20:00
Full Body Training
Kriszti

19:10
20:10
Spinning
Fekete Timi

20:00
21:00
Kettle&Cross
Csercsics Richárd


2020-10-08Óra típus
16:45
18:00
Fit workout
Keszei Zsuzska

17:00
18:00
Walkenergie
Németh
Szandi Kata

17:00
18:00
SpinRacing
Horváth Hajni

18:00
19:00
TRX
Samu Krisztina

18:00
19:00
Functional Training
Csercsics Richárd

18:00
19:00
SpinRacing
Horváth Hajni

19:00
20:00
Spinning
Nagy Sándor

19:00
20:30
Kettle&Cross
Csercsics Richárd


2020-10-09Óra típus
18:00
19:00
Kettle&Cross tabata
Lócsi István

19:00
20:00
Full Body Training
Kriszti

19:00
20:00
Spinning
Fekete Timi

20:00
21:00
Kettle&Cross tabata
Csercsics Richárd


2020-10-10Óra típus
09:00
10:00
TRX
Samu Krisztina

09:00
10:00
Ninja Kids
Vincze Gergely

10:00
11:00
Ninja Kids
Vincze Gergely

11:00
12:00
Ninja Kids
Vincze Gergely


2020-10-11
 Nincs óra az adott napon, vagy még nincs feltöltve az órarend!

2020-10-12
 Nincs óra az adott napon, vagy még nincs feltöltve az órarend!

2020-10-13
 Nincs óra az adott napon, vagy még nincs feltöltve az órarend!